Merhaba Cambridge

0

İngiltere şehirlerinden biri olan Cambridge aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinin de içerisinde yer almaktadır. Trafik yoğunluğunun olmaması insanları bisiklet kullanmaya teşvik etmiştir. Samimi, sıcacık sokakları ve evleri ile ortaya güzel manzaralar sunmaktadır.

Cambridge üniversitesi tarihi, okulları, yemyeşil güzellikte ki parkları, doğal yapısı, kaliteli ve lezzetli yemek yeme yerleri, kültür ve sanat alanları İngiliz hayatını yakından tecrübe etmeniz için imkanlar sunmaktadır.

Cambridge’de genellikle çoğunluğu öğrenciler oluşturmaktadır. Öğrenciler için her an İngilizce pratik yapabilecekleri ortamlar var olmaktadır. Çeşitli sosyal aktiviteler de eklenerek zamanınızı verimli değerlendirebilirsiniz.Dil eğitimi için tercih edebileceğiniz en iyi şehirlerden biridir. Cambridge de müzeler şehir merkezine yakındır.Keşfedebileceğiniz bir çok sanat eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.İngilizce olarak eğitim almak isteyeceğiniz üniversite ,okullar ve kolejler bulunmaktaktadır.En ünlü kolejlerden biri olan King’s College gezmeden başlayabilirsiniz.Keyifli bir gün geçirmek isterseniz Cam Nehrinde Punting yapabilirsiniz . Nehir kenarında arkadaşlarınızla samimi,keyifli zamamlar geçirebilirisiniz.Eski zamanlardan kalan İngiltere’nin en küçük şehri olan Ely Şehri keşfedebilirisiniz. “Cambridge” Birçok öğrencinin İngilizce eğitimi için tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır.

Kırsal alanların fazla olması yeni pazarlara hitap eden, pazarın ana merkezi olması ve endüstri açısından da en iyi merkez alanlarından biridir.İngiltere ve Londra arası yalnızca 1 saatlik mesafededir.

Cambridge’de bulunan dil okulları hakkında http://www.global-yurtdisiegitim.com/dil-okulu/cambridge-dil-okullari adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Share.

About Author

Global Yurtdisi Egitim

Global Yurtdışı Eğitim 1985'den beri ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.