spot_img

Küçük Filozoflar Kampta Yaz Kamplarına Başlıyor

Butik Çocuklu aile kampları düzenleyen “Küçük Filozoflar Kampta” yaz kamplarına haziran ayında başlıyor. Her biri farklı ve özgün konsepte olan kamplar Alaçatı, Assos ve Marmariste yapılacak. Çocuklar ve aileler beraber eğlenmenin tadına doyacak, yaza keyifli bir başlangıç yapacaklar.

 

Haziran ayına girilmesiyle beraber çocuklarda yaz tatili heyecanı başladı. Ailelerini ise bu tatili organize etme telaşı sarıyor. Her çocuklu aile bilir ki gidilecek bölge, tercih edilecek tesis, yapılacak aktiviteler araştırması uzun, karar vermesi zor süreçler. Aile kamplarına katıldığınızda tüm bu zorlu tatil süreçlerini yaşamadan keyif ve dinlence dolu anlar yaşarsınız.

Küçük Filozoflar Kampta her yaz olduğu gibi çocuklu aileler için en uygun kamp seçeneklerini sunuyor. Tüm tesisler önceden gezilip çocuklara uygun olup olmadığı tespit ediliyor. Çocuklar yaşıtlarıyla beraber, alanında uzman eğitmenler tarafından gelişimlerini destekleyecek aktivitelerle eğitilip sosyalleşme imkanı buluyorlar. Aileler ise doğanın, tatilin ve onlar için özel olarak hazırlanan etkinliklerin keyfini çıkarıyorlar. Aynı zamanda çocuklar ve ebeveynlerin beraber katılacağı etkinlikler ve oyunlar da düzenleniyor. Mutlu çocuklar öğrenir” mottosuyla yola çıkan Küçük Filozoflar Kampta ile tatil ve eğitim hiç olmadığı kadar eğlenceli hale geliyor.

Alaçatı’da Sörfle Aile Kampı

Küçük Filozoflar Kampta yaz sezonunun açılışını Alaçatı Sörf Kampı ile yapıyor. 6-15 yaş arası çocuklar yaşıtlarıyla beraber eğitmenlerden sörf dersi alırken, ebeveynler kendilerine zaman ayırabiliyorlar. Sörf eğitiminin yanı sıra birçok sanat, felsefe ve etkinlik atölyeleri de düzenlenecek. Bu özel program 17 – 20 Haziran ve 20 -23 Haziran arası tarihlerde iki kere düzenlenecek.

Assos Efsane Holi Aile Kampı

Hindistanda geleneksel bir bayram olarak kutlanan gelmiş geçmiş en renkli festival olarak kabul edilen Holi Festivali yaz kampına uyarlanıyor. Kamplar 23-26 Haziran, 26-29 Haziran ve 29 -2 Temmuz arası tarihler olmak üzere üç kez düzenlenecek. İçerik olarak öncelikle çocuklar ve ailelerine bu festivalin kültürü anlatılacak ve ruhu yaşatılmaya çalışılacak.  Holi Festival konseptinde düzenlenen kamp, renkli, eğlenceli ve öğretici oyunlar, atölyeler ile keyifli dakikalar yaşatıyor.  Renk savaşı, kukla yapımı, Hindistan masalları ve çok daha fazlası kampa katılanları bekliyor.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız