spot_img

İlk Okuma Hikâyeleri’nde Sıra Dominique’in Maceralarında

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocuklara rehber ve yoldaş olmaya devam ediyor.

Serinin ilk kitapları Marifetli Simon, Simon’un Kuralları, Geciken Robert, Robert BüyüyünceChloe ve Hayvanlar ile Gezgin Chloe’den sonra sıra Dominique’in maceralarında!  Dominique Demers’in kaleme aldığı, illüstratör Boum’un resimlediği Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları, 3 Haziran tarihinde hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocukların kelime çözümlemesini ve anlama becerilerini pekiştirmeye devam ediyor. Çeşitlilik içeren kelime hazinesi, mizahi tarzı ve beklenmedik sonlarıyla çiçeği burnunda okurlara okumayı sevdiren seride sıra Dominique’in maceralarında!

Dominique Demers’in kaleme aldığı, illüstratör Boum’un resimlediğiBüyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları,çocuklarda spor alışkanlığı oluşturmayı ve arkadaşlık sevgisini pekiştirmeyi hedefliyor. 

Dominique küçüklüğünden beri hareket etmeye bayılır!

Peki senin en sevdiğin spor hangisi?

Dominique’in arkadaşlarının hepsi birbirinden çok farklı ama o hepsini KOCAMAN seviyor!

Çevirmenliğini Göyçen Gülce Karagöz’ün yaptığı Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları, 3 Haziran tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflarda.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız