spot_img

Koruncuklarımızın Okula Dönüş İhtiyaçlarına Destek, Heyecanlarına Ortak Olun!

Temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki ortaokul ve ortaöğretim (lise) seviyesindeki kız çocuklarına yurt desteği vererek, onların sıcak bir aile ortamında eğitime erişmelerine imkân veren Koruncuk Vakfı, Koruncuklar için “Okula Dönüş” kampanyasını hayata geçirdi.

Koruncuk Vakfı herkesi,“Okula Dönüş, SENİNLE “Eksiksiz” Olacak!” mesajıyla hayata geçirilen kampanyaya katılarak Koruncukların okul ihtiyaçlarına destek, heyecanlarına ortak olmaya davet ediyor.

Koruncuklarımızın Okula Dönüş İhtiyaçları Seninle “Eksiksiz” Olsun!  

Koruncuk Vakfı, kız çocuklarına akademik başarı ön koşulu olmaksızın sunduğu bakım ve barınma hizmetinin yanı sıra onların sosyo-kültürel gelişimlerini; sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler yoluyla destekleyen Türkiye’deki ‘tek vakıf’ olma özelliğini taşıyor. Vakıf, Koruncukların eğitimlerini sürdürülebilir şekilde desteklemek için yürüttüğü çalışmalara, Koruncukların 2022-2023 eğitim-öğretim yılı okul ihtiyaçları için hayata geçirdiği “Okula Dönüş” kampanyası ile devam ediyor. Koruncuk Vakfı tarafından “Okula Dönüş, SENİNLE “Eksiksiz” Olacak!” vurgusuyla başlatılan “Okula Dönüş” kampanyasına bağışlarınızla katılarak; Çanta, Giyim, Teknoloji paketleri ile kırtasiye malzemelerinden çantaya, kıyafetten tablete Koruncukların eğitimlerine destek, heyecanlarına ortak olabilirsiniz.

Okula Dönüş Kampanyasını Nasıl Destekleyebilirim?

Koruncuk Vakfı “Okula Dönüş” kampanyasına: ÇantaGiyimTeknoloji paketlerinden seçerek ya da istediğiniz tutarda yapacağınız bağışla destek olabilirsiniz.

Okula Dönüş Kampanya Linkihttps://fonzip.com/koruncuk/okula-donus 

Havale/EFT: Alıcı ismine TÜRKİYE KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI, açıklamaya “Okula Dönüş” yazarak IBAN: TR28 0006 2000 7230 0006 2996 62 no’lu Garanti Bankası — Metro Mecidiyeköy Şubesi (723) hesabına yapacağınız havale/EFT ile okula dönüş kampanyasını destekleyebilirsiniz.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız