spot_img

LEGO’dan Hem Çocuklar Hem Yetişkinler İçin Yeni Yıl Hediyeleri!

2023 yılına girerken çocuklar dahil hepimizi andan uzaklaştıracak ve zihnimizi yaratıcılığın sürükleyiciliğine bırakacak LEGO dünyasını keşfe hazır mısınız? Birbirinden farklı LEGO setleri çocuklarınızla bir arada olacağınız yeni yıl masalarında ve yeni yıl hediyelerinin verildiği o sıcacık ortamlarda oyunun gücünü hatırlatan birer hediye paketi olarak olmaya çoktan hazır! 

LEGO Group tarafından yayınlanan LEGO Group “İyi Oyna” Araştırması’nın 2022 verilerine göre, çocukların %97’si oyun oynamanın kendilerini mutlu ettiğini ve ebeveynlerin %92’si de oyun oynamanın aile mutluluklarının temeli olduğunu söylüyor. Çocuklar ve ebeveynler yılbaşında bir masa etrafında toplanmayı sever, işte anneler ve babalar da LEGO setleri ile yeni yıl hediyelerini verirken çocuklarıyla birlikte oynayacakları oyun deneyimini güzelleştirebilir. Trenlerden vahşi hayvan kurtarma merkezine ve Super Mario’ya kadar LEGO setleri, ebeveynlerin ve çocukların yeni yılda hem günlük yaşamdan uzaklaşarak rahatlamaları hem de kendilerini mutlu hissetmeleri için mükemmel birer hediye seçeneği sunuyor. 

LEGO bir aile markası olarak yeni yılda yetişkinleri de düşünüyor

Yeni yılda eşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Onları rahatlatacak ve telefon ekranlarından uzak tutacak sürükleyici ve yaratıcı bir deneyime ne dersiniz? Her yetişkinin ilgi alanına göre araçlardan, Star Wars ya da Harry Potter setlerine kadar LEGO’dan çok farklı hediye seçenekleri sizleri bekliyor. LEGO setleri aynen çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerin de günlük yaşam telaşlarından uzaklaşmalarına, rahatlamalarına ve yaratıcı olmalarına yardımcı oluyor. LEGO Group “İyi Oyna” Araştırması’nın 2022 verileri de bunu destekliyor. Öyle ki, araştırmaya katılan her 10 kişiden 9’u (%87) oyun oynamanın onları rahatlattığını ve yine her 10 kişiden 9’u daoyun oynamanın onları işten uzaklaştırarak gevşemelerine yardımcı olduğunu söylüyor.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız