spot_img

M1konya Avm’de “Aslan Filmi Müzikli Gösterisi” Çocukları Bekliyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar için yaz tatiline girerken eğlenceli bir program hazırladı.

Çocukların tatile renkli bir giriş yapması için harekete geçen M1Konya AVM; 17-18-19 Haziran tarihleri arasında Aslan çizgi filminin müzikli gösterisi günde üç seans ücretsiz olarak yapılacak. Müzikli gösteriye tüm çocuklar etkinlik alanında katılabilecek. 

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, yaz tatili girişinde çocuklara eğlenceli vakit geçirtecek bir program hayata geçirdi. 

17-19 Haziran tarihleri arasında her gün üç seans olarak ücretsiz Aslan çizgi filminin müzikli gösterisine tüm çocuklar etkinlik alanında katılabilecek. Gösteride farklı sorunlar için yeni araçlar hayal eden Aslan’ın merak ettiği konuları dedesinin yardımı ile çözdüğü hikayeleri yer alacak.  

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yaz tatilinde çocuklara eğlenecekleri bir program sunuyor. Ayrıca çocuklara akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir alan da sağlamış oluyor. 

Kontenjanları sınırlı etkinliklerine bütün çocukları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız