Ana Sayfa Eğitim Gündemi Norm Holding’den Eğitime Anlamlı Destek

Norm Holding’den Eğitime Anlamlı Destek

0
NORM HOLİNG EGİTİM DESTEK

Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Norm Holding, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nın 55. kuruluş yıldönümü nedeniyle 22 Haziran Çarşamba günü düzenlenen “TEV Umut Konseri”nin ana destekçisi oldu.

TEV İzmir Şubesinin ev sahipliğiyle Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen ve her biri farklı meslek kollarından 28 iş kadınının katılımıyla meydana gelen TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu’nun yanı sıra ünlü sanatçı Şevval Sam’ın da birbirinden güzel şarkılarıyla yer aldığı konser,  renkli anlara sahne oldu.   

Elde edilen gelirin öğrencilere destek olmak amacıyla kullanılacağı etkinlikte Norm Holding Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Uysal, kendisine takdim edilen   teşekkür plaketini alırken yaptığı konuşmada “Eğitim, bizim için en önemli konulardan biri. Çocuklarımızın ve gençlerimizin iyi bir eğitim almasını sağlayarak yarınlarımızın inşaasına destek olmanın hepimizin görevi olduğununun bilinciyle bugün burada bulunmaktayız.  Norm Holding olarak bu anlamlı organizasyon ile gelecek nesillerimizin daha iyi bir eğitim almasına katkı sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.