spot_img

Uzaktan Eğitime Destek İşbirliği

TEV, gençlere teknoloji desteği sağlamak için geçen yıl başlattığı işbirliğine bu yıl da devam ediyor. Üniversitelilere burs ve online eğitim desteği veren kurumlar, bu yıl pandemi nedeniyle artan teknoloji ihtiyacına karşılık öğrencilere TEV’in başlattığı ‘Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi’ ile destek veriyor

Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Nescafé, 81 ilde öğrenim gören gençlere teknoloji desteği sağlamak için geçen yıl başlattığı işbirliğini bu yıl da sürdürüyor. Şimdiye kadar üniversiteli öğrencilere burs ve online eğitim desteği veren iki kurum, bu yıl pandemi nedeniyle de artan teknoloji ihtiyacına karşılık öğrencilere TEV’in başlattığı ‘Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi’ ile destek veriyor. Nescafé, bu uzaktan eğitim hareketini çektiği filmle de sosyal medya üzerinden gençlere duyuruyor. Nescafé’nin, iki yıl önce TEV ile imza attığı işbirliği, bu yıl ‘Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi’ ile hız kesmeden devam ediyor. Bugüne dek yapılan çalışmalarla uzaktan eğitime teknolojik desteğin yanı sıra bursiyerlerin Nestlé’de staj imkânına kadar gençlerin eğitimine maddi ve manevi pek çok alanda katkı sağlandı. Nescafé aynı zamanda ‘Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketine’ desteğini, imza attığı kısa ama etkili mini filmi de sosyal medya kanallarından gençlerle buluşturdu.

Nescafé, TEV ile işbirliğini, yedi yıldır kendilerini üst üste Türkiye’nin en sevilen kahvesi seçen gençlere teşekkür etmek amacıyla başlattı. Şimdiye kadar bursiyerlere sadece maddi katkı sağlamakla kalmayan marka; gönüllü olarak Nescafé çalışanlarının sağladığı mentorluk desteğiyle gençlere eğitim ve iş hayatında ihtiyaç duydukları rol modelleri sunarak, manevi olarak da yanlarında yer aldığını gösterdi. Nescafé, gençler sadece gelecek hayalleri ile meşgul olsun, eğitimlerine kesintisiz devam edebilsin diye 81 ilde genç öğrencilere verdiği teknoloji desteğiyle onların yanında olmayı sürdürüyor.

Yorumlarınız

spot_img

Diğer Başlıklarımız

spot_img

Haber Başlıklarımız